Photo Backgrounds 1.0 (Android)

Photo Backgrounds

1.0
Photo Backgrounds
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Backgrounds fotoğraf arka planlarını değiştirmenize yardımcı olan bir uygulamadır

Photo Backgrounds kullanıcılara fotoğraf arka plan değiştirme konusunda yardımcı olan bir mobil fotoğraf düzenleme uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlere ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir fotoğraf editörü olan Photo Backgrounds temel olarka fotoğraflarınızdan kendi resimlerinizi ayıklamanızı ve farklı bir arka plan üzerine yerleştirmenizi mümkün kılıyor. Photo Backgrounds ile fotoğrafınızın arka planını değiştirmek için ilk olarak fotoğraf galerinizden fotoğrafınızı seçiyorsunuz. Sonrasında sıra kendinizi fotoğraflarınız üzerinden kesip ayıklamaya geliyor. Uygulama bu işi kolay bir şekilde yapabilmeniz için büyüteç aracına da sahip. Bu araçlar yakınlaştırılan kenarlar daha net bir şekilde görülebiliyor. Son olarak Photo Backgrounds içerisinde yer alan arka plan galerisinden dilediğiniz bir arka planı seçiyorsunuz ve kesmiş olduğunuz kendi fotoğrafınızı bu arka plan üzerinde istediğiniz yere yerleştiriyorsunuz.

Photo Backgrounds içerisinde yer alan arka planlar kategoriler halinde gruplanmış. Bu kategorilere göz atarak hoşunuza giden arka planı belirleyebilirsiniz. Uygulama arka planını değiştirdiğiniz fotoğraflarınıza yazılar, notlar ve çizimler eklemenize de izin veriyor. Böylece çok daha kişiselleştirilmiş çalışmalar ortaya çıkarabiliyorsunuz.

Photo Backgrounds çok karışık olmayan, basit bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Fakat uygulama daha zengin özelliklere sahip olabilirdi. Eğer çok detaylı çalışmalar üzerinde çalışmayacaksınız Photo Backgrounds ihtiyacınızı karşılayabilir.