Photo Transfer App 2.5.1 (Android)

Photo Transfer App

Photo Transfer App
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Transfer App, Android cihaz sahibi kullanıcıların fotoğraf ve videolar gönderip alabileceği oldukça kullanışlı ve yararlı bir uygulamadır.

Photo Transfer App, kullanıcıların fotoğraf ve videolarını diğer cihazlara aktarmasını ve aynı zamanda diğer  cihazlardan fotoğraf ve videolar almasını sağlayan yararlı bir Android uygulamasıdır. Eğer güvenilir ve kullanımı kolay bir fotoğraf transfer, paylaşma ve yedekleme uygulaması arıyorsanız Photo Transfer App sizin için oldukça ideal bir uygulamadır.

Farklı platformlar ile uyumlu olarak çalışan uygulama sayesinde Android, iOS ve hatta masaüstü bilgisayarlarınız arasında fotoğraf ve video transferi yapabilirsiniz. Uygulamayı kullanarak transfer işlemlerini yapabilmek için tek kontrol etmeniz gereken ise cihazların aynı WiFi bağlantı üzerinde olup olmadığıdır.

Özellikler:

  • Kullanımı kolay arayüz ve yararlı fonskiyonlar
  • Kullanıcıların fotoğraf gönderme ve almasını sağlama
  • Farklı platformlar ile uyumlu çalışma
  • Limitsiz kullanım

Uygulamanın arayüzü oldukça sade ve kullanışlı. Böylelikle uygulamayı kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinde yapabileceğiniz karışık işlemler de bulunmamaktadır. Uygulamayı yükledikten sonra kullanıcılar aynı anda birden fazla fotoğraf seçimi yaparak gönderimini gerçekleştirebilirler.