PhotoMirror

PhotoMirror
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde fotoğraflarınıza kolayca ayna ve yansıma efektleri koyabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

PhotoMirror uygulaması, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulaması ve temel olarak cihazınızda en kolay yoldan ayna efektleri uygulamanıza olanak tanıyor. Pek çok başka fotoğraf düzenleme uygulamasında ayna efekti bir şekilde mevcut ancak bu efektler maalesef biraz fazla genel oluyorlar ve kullanıcıların istedikleri sonuçları elde etmeleri için oldukça yetersiz kalıyorlar.

Uygulamanın temel özelliklerine değinmek gerekirse;

  • Fotoğraf çekme ya da galerideki fotoğrafları kullanma
  • Farklı yansıma seçenekleri
  • Farklı boyutlandırma imkanları
  • Döndürme ve yeniden boyutlandırma
  • Yakınlaştırma ve uzaklaştırma

Uygulamanın arayüzü kaliteli bir görünüme sahip ve tüm seçeneklere ekrandaki bir kaç tıklama ile erişmek oldukça kolay. Ayna ve yansıma efektlerini uyguladığınızda hemen sonuçları görebiliyor ve beğenmezseniz geri alabiliyorsunuz.

Tüm işlemler tamamlandıktan sonra, fotoğrafları galerinize kaydedebileceğiniz gibi sosyal ağ hesaplarınızdan da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Eğer kaliteli yansıma efekti barındıran bir uygulama arıyorsanız kesinlikle göz atmanızı öneriyorum.