Pic Frames 1.3 (Android)

Pic Frames

1.3
Pic Frames
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pic Frames uygulamasını kullanarak kolayca fotoğraflarınıza Android cihazlarınızda çerçeveler ekleyebilirsiniz.

Pic Frames uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulaması ve temel olarak arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz fotoğraflara çerçeveler ekleyerek daha güzel bir hale gelmelerini sağlıyor diyebilirim. Her ne kadar içerisinde çerçeve özelliği olan pek çok diğer fotoğraf düzenleme uygulaması olsa da, Pic Frames'in temel odağı bu konu olduğu için daha fazla ve kaliteli seçeneğe sahip olmanızı sağlıyor.

Her ne kadar çerçeve ekleme uygulaması olsa da, içerisinde fotoğraflarınızın daha da iyi görünebilmesi için kullanabileceğiniz çok sayıda fotoğraf efektini de barındırıyor. Eğer dilerseniz fotoğraf renk filtreleri de uygulayabilir, böylece sepia, renk değiştirme, gri ve diğer seçeneklere de ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda pek çok farklı fotoğrafı tek bir fotoğrafta bir araya getirerek bir kolaj oluşturabiliyor ve daha sonra hepsine birden çerçeve uygulayabiliyorsunuz. Eklenecek olan çerçevelerin özelliklerini düzenlemek ve böylece her bir resminize özel çerçeve haline getirmek de mümkün.

Tüm düzenlemeler yapıldıktan sonra arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak üzere kullanabileceğiniz sosyal paylaşım butonları da uygulamada yer alıyor ve böylece çalışmalarınızı herkese kolayca gösterebiliyorsunuz. Resim ve fotoğraf çerçeveleri için denemeniz gereken uygulamalar arasında olduğunu söyleyebilirim.