Pic Party 4.4.9 (Android)

Pic Party

Pic Party
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pic Party, popüler kolaj uygulaması Pic Collage'ın yapımcıları tarafından hazırlanan ve sosyal medya üzerinde kullanabileceğiniz özellikler ile önizleme özelliğine sahip olan başarılı bir Android uygulamasıdır.

Pic Party, fotoğraflar ile oynamayı, düzenlemeyi ve kolajlar hazırlayarak arkadaşları ile paylaşmayı seven Android kullanıcılarının beğenisini kazanabilecek bir kolaj uygulamasıdır. Uygulamanın yapımcısı popüler kolaj hazırlama uygulaması Pic Collage'ın yapımcısı ile aynı. Peki bu iki uygulamanın farkı nedir diye sorarsanız, önizleme ve sosyal medya özellikleri diyebilirim.

Uygulama üzerindeki bulunan özelliklerin bir kısmı Pic Collage'da bile bulunmuyor. 65 milyondan fazla kullanıcıya sahip Pic Collage uygulamasını daha önce denediyseniz yada hala kullanıyorsanız Pic Party'i de mutlaka denemelisiniz.

Uygulama basit olarak birbirinden güzel kolajlar hazırlamanızı ve bu kolaj fotoğraflarını arkadaşlarınız ile paylaşabilmenizi sağlıyor. Ayrıca Pic Collage üzerinde de paylaşım yaparak diğer kullanıcılar ile tanışabilirsiniz. Uygulama üzerinde popülerite kazanarak bir anda bir çok kişinin favorileri arasına girebilirsiniz. Sizinle birlikte aynı zevke sahip kişiler ile tanışarak daha çok ilginizi çekecek fotoğrafları keşfedebilirisiniz.

Kolay kullanıma sahip bir arayüze sahip olan Pic Party uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen sahip olduğunuz fotoğrafları yada yeni çekeceğiniz fotoğrafları kullanarak kolajlar hazırlayabilirsiniz.

YORUMLAR