Pic Perfect 1.2.0 (Android)

Pic Perfect

Pic Perfect
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pic Perfect, çok fazla fotoğraf çeken yada seri fotoğraf çekimi yapan Anroid kullanıcılarının mutlaka kullanması gereken yararlı ve ücretsiz uygulamalardan bir tanesidir.

Pic Perfect, Android telefon ve tabletleri ile çok fazla fotoğraf çeken yada seri fotoğraf çekim modunu tercih eden kullanıcıların indirerek çektiği fotoğraflar arasından en iyilerini seçmesine yardımcı olan başarılı ve basit bir Android uygulamasıdır.

Uygulama basit olarak çekmiş olduğunuz fotoğrafları daha iyi kıyaslayabilmeniz adına yanyana görmenizi sağlamaktadır. Örneğin aynı bölgenin iki farklı fotoğrafını çektiniz ve hangisinin daha iyi ve kaliteli çıktığına emin olamıyorsunuz. Pic Perfect ile bu fotoğrafları hemen kıyaslayarak hangisinin daha net ve durduğunu tespit edebilirsiniz.

Sadece tekli çektiğiniz fotoğraflar için değil, aynı zamanda burst mode olarak bilinen seri fotoğraf çekimi modu ile çektiğiniz fotoğrafları da kıyaslayabilirsiniz. Örneğin bir şelaleyi seri çekim modunda 10 tane fotoğraf çektiniz. Belirli saniye aralıklarla çekilen bu fotoğraflar arasında çok ufak kalite ve görüntü farkları olmasına rağmen, en iyisi dışında diğerlerini depolamak gereksiz doluluk oluşturur. Uyuglama ile bu fotoğraflar arasından en iyisini yada iyilerini belirleyerek diğerlerini silebilirsiniz.

Yazının başında dediğim gibi uygulama bol bol fotoğraf çeken yada seri fotoğraf çekim modunu kullanan kullanıcılari çin daha uygun. Yinede tüm Android kullanıcıları çektiği fotoğrafları kıyaslayarak iyilerini bulmak için ücretsiz olarak kullanabilir.

YORUMLAR