Pic Stich

Pic Stich
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pic Stitch uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kolayca fotoğraf kolajları oluşturabilirsiniz.

Pic Stich uygulaması, Android akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir fotoğraf kolajı yaratma uygulaması olarak karşımıza çıktı ve muadili pek çok uygulamanın arasından sade yapısı ile sıyrılıyor diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan Pic Stich, her ne kadar basitliği nedeniyle bazı kullanıcılar için yetersiz olacaksa da, genel olarak basit kolajları en hızlı yoldan oluşturmanıza imkan tanıyor.

Uygulama sadece kolajlar oluşturmak için değil, aynı zamanda kolajlarda kullanılacak resimler üzerinde operasyonlar gerçekleştirmek için de kullanılabiliyor. Gerçekleştirebileceğiniz bu işlemleri kısaca listelemek gerekirse;

  • Efekt ve filtreler uygulama
  • Çerçeveler yapma
  • Etiketler ekleme
  • Resimlerin üzerine yazılar ekleme

Tüm bu işlemleri kolajlarınızı hazırladıktan sonra uygulayabilir ve fotoğraflarınızın paylaşıma daha uygun hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Tüm işlemler bittikten sonra sosyal ağ hesaplarınız ya da mesajlaşma uygulamalarınız üzerinden kolajlarınızı arkadaşlarınızla paylaşmak da bir o kadar kolay diyebilirim.

Eğer karmaşık ve büyük boyutlu fotoğraf kolajı hazırlama uygulamalarından sıkıldıysanız kesinlikle denemeden geçmemeniz gereken uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR