Pil Ekstra

Pil Ekstra
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pil Ekstra uygulaması ile Android telefonunuzu daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Android telefonunuzun pil durumundan şikayetçi iseniz Vodafone Pil Ekstra uygulaması ile sorununuzu önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Telefonunuzun pilini önemli derece etkileyen işlem ve uygulamaları göstererek uyarıda bulunan uygulama, Vodafone Türkiye tarafından hazırlandığından tamamen Türkçe ve diğer pil yönetim uygulamaları ile karşılaştırdığımızda çok daha sade, kullanışlı ve detaylı hazırlanış bir arayüz ile geliyor.

Vodafone Pil Ekstra uygulaması aslına bakarsanız benzer pil yönetim uygulamalarından çok ta farklı değil. Pilin sıcaklık ve şarj durumunu, tahmini kullanım süresini gösterme, WiFi – 3G - Bluetooth gibi ayarlar için kısayol, arka plan işlemlerini durdurma seçeneği, belli uygulamaların arkada çalışmasını engelleme, güç seviyesi belirlenen yüzdeye ulaştığında anlık bildirim gibi özellikler mevcut.

Pil Ekstra uygulamasının en beğendiğim yanı ise farklı kullanımlar için profil oluşturma imkanı tanıması. Örneğin; siz de benim gibi gece dahi telefonunu açık tutan, kapatmayı tercih etmeyen biriyseniz telefonunuz uyku durumunda olsa bile çalışmasını sürdürdüğünden sabah uyandığınızda pilinizin önemli ölçüde azaldığını fark etmişsinizdir. Tabii ki bu durumu telefonunuzu güç tasarruf moduna alarak çözebilirsiniz. Ancak her telefonda bu özellik mevcut değil. Tam bu noktada gece için ayrı gündüz için ayrı profil oluşturarak zamanlamaya göre ayarların uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

Pil Ekstra Özellikleri:

  • WiFi, 3G, Bluetooth bağlantılarını hızlıca açıp kapama
  • Arka plan işlemlerini durdurma (Belirli uygulamaların çalışmasına izin verme)
  • Farklı kullanımlar için profil oluşturma
  • Pil sıcaklığını, şarj durumunu, tahmini kullanım süresini görme
  • Belirlenen güç seviyesi için anlık bildirim
  • Üç farklı şarj seçeneği (Hızlı, Tam ve Yavaş dolum)
  • Temiz, tamamen Türkçe kullanıcı arayüzü

YORUMLAR