Pin Balls: aa pro

Pin Balls: aa pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pin Balls, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu.

Pin Balls: aa Pro, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, bağımlılık yaratan bir beceri oyunu.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu keyifli oyun, son dönemlerin popüler oyunlarından olan aa'nın izinden gidiyor. Bu bakımdan Pin Balls'un ortaya orijinal bir şeyler koyduğunu söyleyemeyiz fakat keyif verdiği de yadsınamaz bir gerçek.

Oyundaki temel amacımız merkezde dönen çembere, ekranın alt bölümünden yukarı doğru fırlatılan topları monte etmek. Ekrana her tıkladığımızda aşağıdaki top serbest kalıyor ve yukarı doğru uçuyor. Merkeze belli bir uzaklığa geldiğinde de montelenmiş oluyor.

Bu noktada dikkat etmemiz gereken en önemli ayrıntı topların asla temas etmemesi. Şayet herhangi bir top bir diğeriyle temas ederse oyunu başarısızlıkla sonlandırmış oluyoruz. Bu yüzden zamanlamaya çok dikkat etmemiz gerekiyor.

Pin Ball: aa Pro'da bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış bir şekilde sunuluyor. İlk birkaç bölüm görece olarak kolayken ilerledikçe işler tahmin etmediğimiz ölçüde zorlaşıyor. Genel olarak başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Pin Balls: aa Pro, her yaştan oyunseverin seveceği türden.

YORUMLAR