Pipe Lines: Hexa 1.4 (Android)

Pipe Lines: Hexa

1.4
Pipe Lines: Hexa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pipe Lines: Hexa'da zorlu ve keyifli bir bulmaca oyunu deneyimi bizleri bekliyor.

Pipe Lines: Hexa, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak dikkatlerimizi çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu çekici oyunda renkli boruları doğru giriş ve çıkışlara bağlayarak bölümleri tamamlamaya çabalıyoruz.

Oyunda çok basit kurallar olmasına rağmen uygulaması zaman zaman problem oluyor. Özellikle ilerleyen bölümlerde işler epey bir karışıyor. Yüzlerce bölüm olduğunu ve tüm bölümlerin giderek zorlaşan bir yapıda sunulduğunun altını çizmeden geçmeyelim.

Pipe Lines: Hexa'da oyuna başladığımızda karşımıza renkli giriş ve çıkışların olduğu bir ekran çıkıyor. Mavi, mor, yeşil, kırmızı ve sarı renkli bu giriş çıkışları birbirlerine borular aracılığıyla bağlamamız gerek. Birbirine bağladığımız bölümlerin aynı renkte olması öngörülüyor ve bu esnada hiçbir borunun üst üste gelmemesi gerek.

Söz konusu işlemi yapabilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli oluyor. Bölümler sonunda sergilediğimiz performansa göre üç yıldız üzerinden değerlendiriliyoruz. Amacımız elbette ki üç yıldızın hepsini toplamak. Kaliteli grafiklerin ve keyifli ses efektlerinin bizlere eşlik ettiği bu oyunu küçük veya yetişkin, tüm oyunseverlere tavsiye ediyorum.