Pirate Battles: Corsairs Bay 0.9.16 (Android)

Pirate Battles: Corsairs Bay

Pirate Battles: Corsairs Bay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pirate Battles: Corsairs Bay ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil strateji oyunudur

Pirate Battles: Corsairs Bay eğer korsan hikayelerini seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil strateji oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir korsan oyunu olan Pirate Battles: Corsairs Bay'da açık denizlerin hükümdarı olmaya çalışan bir korsanı yönetiyoruz. Maceramıza sıfırdan başladığımız oyunda adım adım kendi korsan filomuzu oluşturuyoruz ve yavaşça korsan imparatorluğumuzu inşa ediyoruz. Bu işi gerçekleştirebilmek için açık denizlerde düşmanlarımızla savaşmamız ve gemilerini yağmalamamız gerekiyor.

Online altyapıya sahip olan Pirate Battles: Corsairs Bay'da oyunu çok oyunculu oynarken internet üzerinden diğer oyuncularla karşılaşabiliyor ve onlarla savaşabiliyoruz. Dilerseniz Facebook arkadaşlarınızı size desteğe çağırabiliyorsunuz ve ittifaklar kurarak birlikte hareket edebiliyorsunuz. Oyun içerisinde keşfedilmeyi bekleyen birçok tehlikeli yer ve hazine bizi bekliyor.

Sıra tabanlı bir savaş sistemine sahip olan Pirate Battles: Corsairs Bay'da tıpkı bir satranç oyunu gibi hamlemizi yaptıktan sonra rakibimizin hamle yapmasını bekliyoruz. Gemilerimizin sahip olduğu istatistikler ve yetenekler karşılaşmanın kaderini belirliyor. Oyunun göze hoş göründüğü söylenebilir.

YORUMLAR