Pirate Treasures (Android)

Pirate Treasures

Pirate Treasures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pirate Treasures, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Pirate Treasures, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Eşleştirme tarzı bir oynanışa sahip olan oyunda amacınız en yüksek puana ulaşabilmek.

Korsanların hazinelerine ulaşmaya çalıştığınız oyunda birbirinden renkli elmasları eşleştirerek yüksek puanlar elde etmeye çalışıyorsunuz. Oyunda ilerledikçe yeni haritaların kilitlerini açıyor ve ortaya çıkardığınız haritaları birleştirerek hazineye ulaşmaya çalışıyorsunuz. 3'lü eşleştirme şeklinde oynanan oyunda en az 3 mücevheri aynı sırada dizmelisiniz. Her bölüme özel görevleri yerine getirmeniz de gerekiyor. Eğer bölümleri geçmekte zorlanırsanız oyundaki bonusları kullanarak yardım alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla da yarışabileceğiniz bu oyunda gerçek bir korsan olmanın keyfine varabilirsiniz. Rengarenk mücevherlerin yer aldığı oyunda iyi görmeniz gerekiyor.

Pirate Treasures oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR