Pixel Hunting: Survival & Craft 1.2 (Android)

Pixel Hunting: Survival & Craft

1.2
Pixel Hunting: Survival & Craft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixel Hunting: Survival & Craft, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunudur.

Pixel Hunting: Survival & Craft, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Sonsuz bir dünyada geçen oyunda hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Minecraft tarzı grafiklere sahip olan Pixel Hunting, sonsuz bir dünyada geçen hayatta kalma oyunudur. Oyunda türlü aletleri kullanarak hayatta kalmaya çalışıyor ve gerçek dünyadaki aktivitelerinin hepsini başarıyla gerçekleştirmeniz gerekiyor. Savaşarak vahşi hayvanları avlamalı, craft sistemiyle yemekler yapmalı ve kendi evinizi inşa etmelisiniz. Gerçek bir avcılık oyunu olan Pixel Hunting, küçük çocukların severek oynayabileceği bir oyundur. Oyunda farklı nesneler üretmeli ve kendi dünyanızı yaratmalısınız. Farklı silahlar üretebilir, bina inşa edebilir ve avcılık becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Birbirinden heyecanlı sahnelere sahip olan oyunda yer alan kontroller de oynayanı yormuyor ve eşsiz bir deneyim sunuyor.

Pixel Hunting oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR