Pixel Run

Pixel Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixel Run, Android cihazlarınız üzerinde vakit geçirmek için oynayabileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu.

Pixel Run, piksel ve 2 boyutlu grafikleri retro bir görünüme sahip olan hem eğlenceli hem de ücretsiz bir Android sonsuz koşu oyunu. Temple Run ile başlayan koşu oyunları popüleritesi son zamanlarda düşmeye başlamış olsa da, bir Türk geliştirici tarafından hazırlanan Pixel Run oldukça eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunda yapmanız gereken şey önünüze çıkan engellerin üzerinden zıplayarak onları atlatmak ve daha fazla puan toplamak. Oyunda zıplamak için sağ alttaki zıplama tuşuna dokunmanız yeterli. Bu tuşa art arda iki kere bakarsanız daha yükseğe zıplamanız mümkün.

Liderlik sıralaması bulunan oyunda diğer oyuncuları geçebilmek istiyorsanız bir süre oynayarak tecrübeli bir oyuncu haline gelmeniz gerekiyor. Özellikle arkadaşlarınız arasında rekabet edebileceğiniz türden bir oyun olan Pixel Run'ın en güzel özelliği ise Türk geliştirici tarafından yapılmış olması. Basit bir oyun olmasına rağmen bu tür oyunlar sayesinde Türk geliştiriciler mobil uygulama marketinde daha fazla yer bulmaya başlıyor.

Boş vakit geçirmek ya da eğlenmek için oynayabileceğiniz ideal ve ücretsiz bir oyun olan Pixel Run'ı Android telefon ve tabletlerinize hemen indirerek bir an önce oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR