Plastic Surgery

Plastic Surgery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Plastic Surgery uygulamasıyla Android cihazlarınızdan kendinize estetik operasyonlar düzenleyebiliyorsunuz.

Plastic Surgery uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerini kullanarak kendi görüntüleri üzerinde estetik operasyonlar gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların denemeleri gereken ücretsiz fotoğraf manipülasyonu uygulamaları arasında yer alıyor. Oldukça sade ve hızlı çalışan bir arayüzle birlikte gelmesi sayesinde kullanırken herhangi bir sıkıntı yaşayacağınızı da sanmıyorum.

Uygulamada estetik uygulamak istediğiniz bölgenizin yakın çekim bir fotoğrafını çekiyorsunuz ve daha sonra parmaklarınızı kullanarak o bölgeleri dilediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz. Şekillendirdiğiniz bölgelerin istenen görünüme sahip olmaması halinde işlemleri geri alarak ince dokunuşlarla devam etme şansınız da var.

Tabii ki eğme ve bükme işlemlerinin yanında efektler, parlaklık ve kontrast ayarları, doygunluk, sıcaklık gibi pek çok fotoğraf güzelleştirme işlemini de gerçekleştirebiliyor, dilerseniz istemediğiniz bölümleri fotoğraftan tamamen kaldırabiliyorsunuz.

Tüm düzenleme işlemlerinin tamamlanmasının ardından fotoğraflarınızı cihazınızın kendi hafızasına kaydedebileceğiniz gibi arkadaşlarınıza göstermek üzere online olarak da paylaşabilirsiniz. Tabii ki bu tür paylaşımların aktif bir 3G yahut WiFi bağlantısı gerektirdiğini de unutmayın.

Uygulamanın en dikkat çekici yanı ise hem yeni hem de eski cihazlarda herhangi bir performans sıkıntısı yaşamadan tüm fotoğraf manipülasyonlarını sorunsuz bir şekilde uygulayabilmesi. Tabii ki çok aşırı değişikliklerin uygun şekilde görünmeyeceğini de aklınızdan çıkarmayın.