Pocket God 1.4.1 (Android)

Pocket God

Pocket God
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket God, bulunduğunuz adanın Tanrısı olacağınız ve cüceleri yöneteceğiniz eğlenceli ve komik bir Android oyunu.

Pocket God, birbirinden farklı bölümler ve mini oyunlardan oluşan bir Android tanrıcılık oyunu. Ücretli olarak Android uygulama marketine sunulan oyunu satın alarak keyifli vakit geçirebiliyorsunuz.

Oyunda cücelerin yaşadığı adanın Tanrısı oluyorsunuz ve 40 farklı bölümdeki çözmeniz gereken sırları çözüyorsunuz. Hava koşullarını değiştirip cüceleri şok edebileceğiniz oyunda ister kar yağdırın isterseniz gök kuşağı çıkartın. Diğer tanrılarla da kapışacağınız oyunda galip gelebilmek için ekstra güç özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Fakat diğer tanrılarla arenada savaşabilmek için ilk olarak 4 farklı idol toplamanız gerekiyor.

Eğlenceli ve basit bir yapıya sahip olan oyunun ücreti de düşük olduğu için eğer bu tür farklı oyunları seviyorsanız denemenizi tavsiye ederim. Yapı itibariyle biraz düşündürücü ve itici olmasına rağmen, oyun olarak bakıldığında gayet eğlenceli. Cücelerin hayatlarını değiştirebildiğiniz oyunda farklı bölgelerde bulunup birbirinden eğlenceli senaryoların içinde zaman geçiriyorsunuz.

YORUMLAR