Point To Point 1.0 (Android)

Point To Point

1.0
Point To Point
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Point To Point, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz sayı tabanlı grafiksel bir bulmaca oyunudur.

Point To Point, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz rakamlara ve matematiksel işlemlere dayanan benzersiz bir bulmaca oyunudur.

Matematiksel düşünce yardımıyla birbirine bağlanması gereken noktaların bir arada yer aldığı oyun, farklı bir bulmaca ve zeka oyunu deneyimini kullanıcılara sunmaktadır.

Oyunda amacınız üzerinde farklı rakamlar yazan numaraların olduğu noktalar arasında gerekli bağlantıları kurarak, ekran üzerinde yer alan tüm rakamları sıfırlamaya çalışmaktır. Noktalar arasında bağlantı kurabilmek için yapmanız gereken tek şey; birbirine bağlamak istediğiniz iki noktaya sırasıyla dokunmak ve tam tersine bağlantıları koparmak için de aradaki çizgiyi parmağınız yardımıyla kesmektir.

Noktalar üzerinde yer alan rakamlar, o noktanın kaç adet rakamla bağlantı kurması gerektiğini göstermektedir. Diğer noktalarla arasında istenen sayıda bağlantı kurulduğu zaman, noktanın üzerinde yer alan değer 0'ı gösterecektir.

Tek değil birçok farklı çözüm yolunun yer aldığı oyunda, bölümleri ne kadar az denemeyle geçerseniz o kadar çok yıldız toplayabilirsiniz. Hatta isterseniz arkadaşlarınızla yarışabilir ve kendi yeteneklerinizi test edebilirsiniz.

Beyninizi ve görsel zekanızı oldukça zorlayacak olan bir zeka ve bulmaca oyunu olan Point To Point'i mutlaka denemenizi öneririm.