Polaris Scan

Polaris Scan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Polaris Scan ile çektiğiniz fotoğrafları PDF dökümanlarına dönüştürebilirsiniz

Polaris Scan eğer bir Polaris Office kullanıcısıysanız çektiğiniz fotoğrafları PDF'ye dönüştürme konusunda size yardımcı olacak bir PDF tarayıcıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir PDF oluşturma uygulaması olan Polaris Scan temel olarak Android telefonunuzun kamerasıyla çektiğiniz fotoğraflar üzerinde fotoğraf tarama işlemi gerçekleştiriyor ve onları birer PDF dosyasına dönüştürüyor. Bunun yanında oluşturduğunuz fotoğrafları kolayca paylaşmanızı da sağlayan uygulama birçok farklı durumda yardımınıza koşabiliyor.

Polaris Scan kullanarak farklı dökümanları PDF dosyalarına dönüştürebiliyorsunuz. Faturalar, kartlar, sözleşmeler ve metin içeren herhangi bir döküman Polaris Scan kullanarak PDF yapılabilir. Akıllı bir algılama teknolojisine sahip olan Polaris Scan dökümanlardaki metin kısımlarını otomatik olarak seçip ayırabiliyor ve sadece metin bölümlerini PDF yapabiliyor. Ayrıca otomatik düzeltme seçeneğine de sahip olan uygulama metinlerin arkaplanlarını temizleyip metni daha rahat görülebilir yapabiliyor.

Polaris Scan bulut hesabınız üzerinde oluşturduğunuz dökümanları depolayabilmekte ve bu sayede bu dökümanlara farklı cihazlardan kolayca erişebilmenize olanak vermekte. Farklı PDF düzenleme seçeneklerine de sahip olan Polaris Scan PDF oluşturma konusunda oldukça pratik bir çözüm.

YORUMLAR