Police Cop Duty Training 1.3 (Android)

Police Cop Duty Training

1.3
Police Cop Duty Training
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    96

  • Üretici

    AppStream Studios

Police Cop Duty Training, polis memuru olmak için eğitime katıldığınız bir Android oyunu.

Police Cop Duty Training, polis memuru olmak için zorlu eğitim sürecinden geçtiğimiz bir Android oyunu. Ufak boyutlu olmasına son derece kaliteli görsellerle bizler karşılayan simülasyon oyununda polis eğitim okuluna katılıyoruz.

Şehirde artan suç oranına daha fazla seyirci kalamayıp polis okuluna yazılıyoruz. Polis eğitim akademisinde zıplama, koşma, kaçma, araç sürme, ateş etme gibi bir polisde bulunması gereken özellikleri kazanmaya çalışıyoruz. Eğitimimizin ilk aşamasında kutular arasında atlayarak verilen süre içerisinde checkpoint noktasına ulaşmamız isteniyor. Kontrol sistemini öğrenmek adına oynadığımız zorunlu giriş bölümünü tamamladıktan sonra diğer yeteneklerimizi ortaya çıkan eğitime hız kesmeden devam ediyoruz.

Şehrin en iyi polis memurlarından biri olmaya çalıştığımız oyunda eğitimimizi üç aşamada tamamlıyoruz. Birinci aşama koşma, zıplama, kaçma üzerine kurulmuş. İkinci aşamada polis aracını sürmeyi öğreniyoruz. Son aşamada elimize tabancamızı alıyor ve atışımızı geliştiriyoruz. Her aşamada eğitimimizi belli bir sürede tamamlamamız gerekiyor.

Oyunun kontrol sisteminden bahsedecek olursam; tek kelimeyle çok basit olduğunu söyleyebilirim. Ekranın farklı noktalarına yerleştirilmiş butonları kullanarak polis memurumuzun ve aracımızın kontrolünü sağlıyoruz.

YORUMLAR