Polygon Effect 1.0 (Android)

Polygon Effect

1.0
Polygon Effect
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Polygon Effect, fotoğraflarınıza hoşunuza gidecek çeşitli efektler yapmaya yarayan bir uygulamadır.

Akıllı telefonların yaygınlaşması ve özçekim akımının çıkmasıyla birlikte artık her yerde fotoğraf çekinir hale geldik. Gittiğimiz her anı ve yaptığımız her hareketi fotoğraf haline getiriyor ve çeşitli sosyal medya sitelerinde paylaşıyoruz. Fotoğraf çekmek elbette kötü bir şey değil fakat akıllı telefonların kameraları henüz göze hoş gelecek biçimde çekim yapamıyorlar. Bu da fotoğraf çekme hevesinizi kırabilir. Ama durun size göre bir uygulama var.

Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Polygon Effect uygulaması, fotoğraflarınıza geometrik olarak efektler yapar. Bu efektler sayesinde çektiğiniz fotoğraflarınız daha hoş gözükecek. Polygon Effect uygulaması diğer fotoğraf güzelleştirme uygulamalarına oranla daha farklı bir anlayışla çalışıyor. Polygon Effect başka uygulamalar gibi fotoğraflara filtre yapmak yerine fotoğrafı komple değiştiriyor.

Polygon Effect uygulamasını kullanarak fotoğraflarınızı güzelleştirdikten sonra elbette paylaşmak isteyeceksiniz. Bu isteğinizi karşılamak için de Polygon Effect uygulaması popüler sosyal ağları listesine almış. Yani galeriden fotoğraf seçmeye uğraşmadan güzelleştirdiğiniz yeni fotoğrafınızı hemen Polygon Effect uygulamasını kullanarak paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR