Pool

Pool
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pool, 8 top Amerikan bilardo oyununu arkadaşınıza veya tek başınıza oynamanıza izin veren kaliteli bir Android oyunu.

Pool, Android tabanlı telefon ve tabletinize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bilardo oyunlarından biri. Bilardo oyununu mobilde de oynamayı seviyorsanız bu oyunu yükleyerek dışarı çıkmadan bilardo oynamanın keyfini sürebilirsiniz.

Tek başınıza antrenman yapmanıza, güçlü yapay zekayı karşınıza almanıza veya arkadaşınızla oynamanıza izin veren Pool, canınız bilardo oynamak istediğinde ancak dışarı çıkmak için üşendiğiniz veya hava koşullarından ötürü çıkmak istemediğimizde açabileceğiniz bilardo oyunları arasında.

İster 8 top Amerikan bilardo oynayabileceğiniz isterseniz de meydan okuma moduna girerek farklı vuruşlarla ne kadar iyi bir bilardo oyuncusu olduğunuzu göstereceğiniz oyun oynanış olarak oldukça başarılı. İstekayı dilediğiniz yöne rahatlıkla döndürebiliyor, ayrı konulan butonu kullanarak çok ince vuruşlar yapabiliyor, topun hangi noktasına vuracağınızı seçebiliyor ve topu dilediğiniz hızda gönderebiliyorsunuz.

Pool oyununu benzerlerinden farklı kılan en önemli nokta birden fazla oyun modu sunması ve zorluk seviyesini dilediğiniz şekilde ayarlabilmeniz. Tek başınıza kendinizi geliştirebileceğiniz tek oyuncu modu, arkadaşlarınızla kablosuz ağ üzerinden birebir oynamanıza izin veren çok oyunculu mod, masada farklı noktalara yerleştirilmiş topları vurmanız gereken challange modu oyundan sıkılmanızı engelliyor. Ancak diğer bilardo oyunlarında gördüğüm gerçek oyuncuların bulunduğu turnuvalara katılabilme seçeneği bunda yok. Bunun dışında oyunun bir eksiğine rastlamadım ve bence bilardo oynamayı seviyorsanız kesinlikle indirin.

YORUMLAR