Pop Rocket Rescue 1.1 (Android)

Pop Rocket Rescue

1.1
Pop Rocket Rescue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pop Rocket Rescue, Android cihazlar üzerinde oynanabilecek bir bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir.

Pop Rocket Rescue, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar üzerinde zevkle oynanabilecek bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda karşınıza dağınık halde gelen buz küplerini dengelemelisiniz.

Farklı bir kurgu ile karşımıza çıkan oyunda uzayın derinliklerinden gelen uzaylıları yakalayıp buz küplerine hapsetmelisiniz. Karışık bir düzende karşınıza gelen uzaylıları dengeli bir şekilde küpleri yerleştirerek küplerin içerisinde hapsetmeli ve geldikleri yere geri göndermelisiniz. Oyun sırasında size sunulan 2 farklı tip küpten herhangi birini seçerek uygun konuma yerleştirmeli ve uzaylıyı küpün içine hapsetmelisiniz. Hoş ve güzel grafiklere sahip oyun aynı zamanda animasyonlarıyla da oynayan kişiye ayrı bir zevk veriyor. Basit oynanış şekli bulunan oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini de anlamayacaksınız. 80'den fazla zorlu bölüme sahip olan oyun stratejik bilginizi ve denge hissinizi zorlayacak. Eğer yerleştirdiğiniz küpler dengesiz olursa tüm uzaylıları hapsedemezsiniz ve bölümü geçemezsiniz. 

Pop Rocket Rescue oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR