Pop Voyage

Pop Voyage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pop Voyage, Android telefon ve tablet sahiplerinin boş zamanlarında oynayarak eğlenebileceği ücretsiz bir balon eşleme oyunu.

Pop Voyage, üçlü eşleme oyunu olmasına rağmen kendisine özel bir hikayesi olan ve oldukça eğlenceli bir oynanışa sahip olan ücretsiz bir Android bulmaca oyunu.

Balonların dünyasında 100'den fazla bölümü bitirmeye çalışacağınız oyundaki göreviniz her bölümdeki balonları eşleyerek bitirmek. Eşleyebilmeniz için ise aynı renkteki 3 balonu yatay ya da dikey olarak bir araya getirmeniz gerekiyor. Yer değişimleri yaparak yan yana getireceğiniz balonlar eğer 3'den fdaha fazla sayıda olursa, ortaya daha büyük patlama gücü ve efektine sahip olan balonlar çıkıyor. Bu balonlar sayesinde zorlandığınız bölümleri de daha rahat geçebiliyorsunuz.

Maceranız boyunca oyuna giriş yapacağınız her gün özel olarak bonuslar sunuluyor. Böylece her gün farklı hediyeler kazanarak oyunu daha keyifli oynayabiliyorsunuz.

Arkadaşlarınız ile birlikte de yarışma imkanınız olan Pop Voyage oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Bu oyun kategorisinde en üst sırada yer alan Candy Crush Saga'yı daha önce oynadıysanız ve beğendiyseniz bu oyunu da seveceğinize eminim. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunu kesinlikle denemelisiniz.