Popcorn Blast 1.17 (Android)

Popcorn Blast

Popcorn Blast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Popcorn Blast, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Popcorn Blast, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunu. Aslında çok basit bir oyun olan Popcorn Blast sadeliği ve kolaylığı ile öne çıkıyor diyebilirim.

Her yaştan oyuncunun, çocukların ve hatta bebeklerin bile rahatça oynayabileceği bir oyun olan Popcorn Blast farklı yaşlardaki oyunculara farklı şeyler vaadediyor. Örneğin bir bebeği meşgul etmek için de kullanabileceğiniz oyunu kendiniz de oynayıp stres atabiliyorsunuz.

Rahatlatıcı bir etkiye sahip olduğunu söyleyebileceğim oyunun oynanış şekli aslında çok basit. Tek yapmanız gereken ekranda çıkan mısır tanelerine dokunarak patlatmak. Fakat bu esnada korlara dokunmamanız gerekiyor.

Uzun saatler boyunca başından kalkmadan oynayabileceğiniz tarzda bir oyun olan Popcorn Blast, adı her ne kadar mısırı çağrıştırsa da çeşitlilik olması açısından farklı temaları da içerisine dahil etmiş diyebilirim.

Oyunda mısır patlatma dışında korsan gemi, Candy Crush, futbol, balonlar, yeşil orman gibi pek çok farklı tema da bulunuyor. Örneğin yeşil ormanda yapraklara dokunuyor ve dikenlere dokunmuyorsunuz.

Oyunda iki farklı ekran modu da bulunuyor. Böylece en çok sevdiğinizi seçebiliyorsunuz. Aynı zamanda hız ve reflekslerin de çok önem kazandığı oyunda mısırların ekranı doldurmasını engellemeniz gerekiyor.

Canlı ve renkli grafikleri ile göze de hitap ettiğini söyleyebileceğim bu keyifli oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR