Popcorn Buzz

Popcorn Buzz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Popcorn Buzz ücretsiz arama yapmanıza imkan eren bir mobil grup görüşmesi uygulamasıdır

Popcorn Buzz kullanıcılara ücretsiz arama ve geniş çaplı grup sohbeti yapma konusunda yardımcı olan bir Android grup konuşma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Popcorn Buzz mobil iletişim uygulamalarında bir hayli deneyimli olan LINE firması tarafından geliştirilmiş bir yazılım. Popcorn Buzz temel olarak Android cihazınızın internet bağlantısını üzerinden ücretsiz olarak grup aramaları yapmanızı mümkün kılan bir sesli arama uygulaması.

Android işletim sistemi üzerinde birçok farklı sesli arama yazılımı bulunuyor. Popcorn Buzz'ın benzer sesli arama yazılımlarından farkı ise Android cihazlarınız üzerinde en geniş kapsamlı grup aramalarını yapamnıza imkan vermesi. LINE tarafından geliştirilen Popcorn Buzz uygulaması ile 200 kişi aynı anda grup görüşmesi yapabiliyor. Uygulamanın bu özelliği sayesinde toplu görüşmeler, konferanslar ve toplantılar mobil cihazlar üzerinden yapılabiliyor.

Eğer internet üzerinden arkadaşlarınızla birlikte online oyunlar oynuyorsanız Popcorn Buzz Skype, Teamspeak veya Ventrillo tarzı toplu görüşme yazılımlarına kuvvetli bir alternatif olabilir. Uygulama sayesinde sunucu bulma derdi olmadan ve kişi kısıtlaması olmadan grup görüşmeleri yapabilirsiniz.

YORUMLAR