Portal Shot

Portal Shot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Portal Shot, Android telefonlarınız üzerinde aklınızın sınırlarını zorlayabileceğiniz bir zeka oyunudur.

Bir zamanların efsane oyunu Portal'ın mantığıyla gerçek fizik kurallarına dayanılarak kurulmuş bu oyunu oynarken aklınızın sınırlanı zorlayacaksınız.

Portal Shot, Android telefonlar için tasarlanmış zeka ve beceri oyunudur. Birbirinden zorlu levelleri bulunan oyun, engelleri aşarak çıkış kapısına ulaşılmasını temel alıyor. Oyunu oynaması ilk başta karmaşık gibi görünsede öğrendikten sonra bu oyundan bir daha vazgeçemeyeceksiniz. Üretici tarafından yüklenen oynanış videosuna ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

Oyuna ilk olarak bir kilitli bir odada başlıyorsunuz ve kapılara ulaştıkça yeni odalara ulaşıyorsunuz. Bu odaları geçmek için ise elinizde bulunan silahı kullanıyorsunuz. Birbirinden farklı zorluk seviyesine sahip bu odalardan geçmek ise elbette sandığınız kadar kolay değil. İlerleyen levellerde karşınıza çıkacak x-rayleri ve lazerleri geçmek için ecel terleri dökeceksiniz. Ustalıkla tasarlanmış levelleri ile sizi bir hayli zorlayacak.

Oyun Özellikleri;

  • Birbirinden farklı zorluğa sahip 25 bölüm
  • Gerçek fiziksel kurallara dayalı karakter davranışı
  • Basit ve kullanışlı karakter kontrolü
  • Abartıdan uzak gözü yormayan grafikler

Android telefon ve tabletleriniz için tasarlanmış bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eğer zeka oyunlarını seven biriyseniz bu oyun tam size göre!