Pounce

Pounce
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pounce sayesinde Android cihazlarınızı kullanarak ürünleri fotoğraflayabilir ve mağazalarda otomatik olarak aratabilirsiniz.

Pounce uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının en kolay yoldan etkili alışverişler yapmalarını sağlayabilen ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Uygulamanın en dikkat çeken yanı, gördüğünüz bir ürünün fotoğrafını çekmenizi istemesi ve daha sonra bu ürünü ve benzerlerini online mağazalarda bularak size en uygun fırsatları sunması. Hem kolayca kullanılabilen arayüzü hem de etkili çalışan sistemi sayesinde işlemler esnasında herhangi bir sorun yaşamanız da imkansız. Ancak uygulamanın ülkemizde yeterli verimle çalışamadığını ve genel olarak ABD ile Avrupa Birliği ülkeleri içerisinde etkin sonuçlar vereceğini belirtmek gerekiyor.

Uygulamayı kullanırken direkt olarak mobil cihazınızın kamerasından faydalanıyorsunuz ve fiyatlarını araştırmak yahut alternatif ürünleri görmek için istediğiniz ürünün fotoğrafını çekiyorsunuz. Bu ürünlerin illa ki moda ürünleri olması da gerekmiyor. Aklınıza gelebilecek herhangi bir ürünü çekebilmeniz ve otomatik arama yapmanız mümkün olduğu için oldukça geniş olanaklara sahip olabildiğinizi söyleyebilirim.

Bulunan ürünlerin direkt olarak uygulama içerisinden satın alınmaları da mümkün. Bu iş için kullanılabilecek satın alma butonları uygulamada var ve tabii ki sadece fotoğrafı çekilen ürün değil alternatif ürünler için de bu durum geçerli.

Elbette uygulamanın kullanımı esnasında aktif bir internet bağlantınızın olması gerekiyor. Fakat çok büyük veri transferleri gerçekleşmediği için 3G üzerinden bağlandığınızda da kotanızın tükenmesi şansı pek yok. Yine de devamlı olarak ürün araması yapacak kullanıcıların Wi-Fi kullanmaları işlerini biraz daha kolaylaştıracaktır.

Henüz ülkemizdeki mağazalar için yeterli destek sunmasa da bilhassa yurtdışında yaşayan kullanıcılar uygulamaya göz atmadan geçmesinler.

YORUMLAR