Prime Points

Prime Points
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prime Points uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kendinize ek gelir elde edebilirsiniz.

Prime Points uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının çeşitli görevler tamamlayarak kazanç elde edebilecekleri yahut hediye puanlar kazanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Kolayca kullanılabilmesi ve PayPal gibi sistemlerle ödeme almayı desteklemesi sayesinde kullanırken kazandığınız puanları hemen elde edebiliyor ve harcayabiliyorsunuz.

Uygulamanın temel amacı, size çeşitli uygulama ve oyunları yükletmek, oynatmak yahut videolar izlemenizi sağlamak. Reklamverenler tarafından verilen bu görevleri tamamladıkça hesabınızda puanlar birikiyor ve bu puanlar sayesinde gelir elde edebiliyorsunuz. Aynı zamanda anket tamamlama, ürün inceleme gibi pek çok farklı yan göreve de ulaşabiliyorsunuz.

Görevleriniz tamamlandıkça kazandığınız hediye puanları dilerseniz Google Play üzerinde yahut diğer mağazalarda kullanabiliyor, dilerseniz de PayPal üzerinden hemen ödeme olarak alabiliyorsunuz. Dolayısıyla oldukça kazançlı bir uygulama olduğunu söyleyebilirim ancak bir süre sonra hepsi birbirine benzer görevleri yapmanın sıkıcı olabildiğini de belirtmek gerek. Bunun yanında yüklenen uygulamaların açılmalarının gerekliliği nedeniyle hızlı bir şekilde görevleri tamamlamak her zaman mümkün olmayabiliyor.

Başka kişileri uygulamaya davet etmek de bazen karlı olabiliyor. Davet ettiğiniz kişilerin belli puanlara gelmeleri halinde onlardan da puan kazanabiliyor ve bu sayede kendi uğraşlarınıza ek olarak daha fazla puan kazanmaya da başlayabiliyorsunuz.

Eğer Android cihazınızda boş boş dururken gelir elde etmek istiyorsanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.