Prison Escape Puzzle 1.1 (Android)

Prison Escape Puzzle

1.1
Prison Escape Puzzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prison Escape Puzzle, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir hapishaneden kaçma oyunu olarak öne çıkıyor.

Prison Escape Puzzle, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu. Hapishaneden kaçma üzerine kurulu olan oyunda, karşımıza çıkan ipuçlarını değerlendirerek özgürlüğe giden yolda ilerlemeye çalışıyoruz.

Oyuna başladığımızda kendimizi eski ve ürpertici bir hapishanede buluyoruz. Sebebini bilmediğimiz bir şekilde geldiğimiz bu ortamdan kaçmak için hemen yola koyuluyor ve etrafımızdaki ipuçlarını toplayarak bulmacaları çözmeye başlıyoruz. Çözdüğümüz her bulmaca bizi özgürlüğe bir adım daha yaklaştırıyor.

Oyunda karşımıza çıkan bulmacalar farklı yapılar üzerine kurulmuşlar. Kimisi sayısal bulmacalara yoğunlaşırken kimisi akıl oyunlarına dayanıyor. Bu esnada çevremizdeki objelere çok dikkatli ve şüpheci bir şekilde yaklaşmamız gerek çünkü kaçıracağımız en ufak bir ayrıntı başarısız olmamıza sebep olabilir. Nesnelerle etkileşime girebilmek için ekranda objelere dokunmamız yeterli oluyor.

Prison Escape Puzzle'da yer verilen grafikler birçok oyunseverin beklentilerini tatmin edecek kalitede. Ortam tasarımları ve ses efektleri oyunun kasvetli havasını pekiştiriyor. Özellikle gece vakti, kulaklıklarınız takılıyken etkisi epey artacaktır.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Prison Escape Puzzle, uzun soluklu bir bulmaca oyunu arayanların denemesi gereken yapımlardan birisi.

YORUMLAR