Public Transport Simulator 1.2.384 (Android)

Public Transport Simulator

Public Transport Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Public Transport Simulator, farklı araçlarla şehir turu attığımız bir simülasyon oyunu.

Public Transport Simulator, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir simülasyon oyunu ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Bilgisayar ve konsolların sunduğu kaliteyi yakalayamasa da bir mobil simülasyon oyunu için tatmin edici seviyelerde yer aldığını belirtmeden geçmeyelim.

Oyunda taksi, otobüs, kamyonet gibi birbirinden farklı araçların direksiyonu başına geçiyoruz. Farklı kamera açılarına yer verilmiş fakat tam anlamıyla bir simülasyon deneyimi yaşamak istiyorsanız araç içi kamerayı seçmenizi tavsiye ediyoruz. Bu kamera açısıyla birlikte direksiyon, göstergeler, aynalar ve çevre birimleri adeta aracın içerisindeymişiz gibi hissetmemizi sağlıyor.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de gerçekçi fizik tepkimelerine sahip olması. Şansızlık eseri bir kazaya karışırsak savrulmalar ve hasar tepkimeleri gerçeğe uygun bir şekilde gerçekleşiyor. Eğer çok ilginç bir kazaya karışırsak görüntülerini tekrar tekrar izleme şansına da sahibiz.

Public transport Simulator'ın kontrolleri vasatı geçemiyor. Açıkça belirtmek gerekirse detaylı bir elden geçirmeye ihtiyaçları var. Kullanışlılık hiç iyi dğeil ve oyun zevkini baltalıyor.

Eksiklerine rağmen öne çıkarttığı iyi yönleriyle beğeni kazanan Public Transport Simulator, simülasyon oyunları oynamaktan keyif alanların beğenisini kazanacak bir oyun.