Pug Rapids 1.0.8 (Android)

Pug Rapids

Pug Rapids
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sonsuz koşu oyunlarını ne olursa olsun oynamaya hevesli olanlar için Pug Rapids izometrik kamera açısıyla oynadığınız bir oyun.

Tema olarak göz atıldığında farklı bir izlenim yaratmak için çaba sarf eden Pug Rapids bu uğraşlarında istediği başarıyı yakalayamayan izometrik bir sonsuz koşu oyunu. Bildiğiniz sonsuz koşu türüne herhangi bir yenilik getiremeyen oyun şansını nehir akıntısına kapılmış bir yavru köpeğin can simidiyle mücadelesinde deniyor. Elbette hepinizin tahmin edeceği üzere yegane amacınız suyun götürdüğü yolu takip edip etraftaki kayalıklara toslamamak. Anlatılması kolay ve görüntüde oldukça yalın olan bu oyunun yaratacağı sıkıntılar siz oyna sarıldığınızda açığa çıkıyor.

Sabrınızı sınayan harita tasarımları ve kontrollerle engebelere en ufak dokunuşunuzda dahi canınızı kaybettiğinize tanık olacaksınız. Amacınız bu oyunda olabildiğince çok puan kazanmaksa yapmanız gerekenler arasında yoldaki altın sikkeleri toplamak var.  Ne var ki bunu yaparken hepsinin peşine de düşmemek lazım gelir, çünkü kimi sikke sizi tuzaklara sürükleyip canınızı kaybetmenize neden olabiliyor. Skoruna güvenen oyuncular için elde ettikleri puanı Facebook ve Twitter üzerinden paylaşma imkanı mevcut.

YORUMLAR