Pumpkin Menace

Pumpkin Menace
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pumpkin Menace yukarıdan görünümlü, piksel grafiklere sahip ücretsiz bir beceri/aksiyon oyunudur.

Pumpkin Menace Android cihazlar için üretilmiş sade ancak eğlenceli bir beceri oyunudur. Aslında oyunu herhangi bir kulvara sokmak çok zor. Çünkü Pumpkin Menace, şimdiye kadar hiçbir oyun yapısından alışkın olmadığımız bir tutumla karşımıza çıkıyor.

Çiftçi Al isimli bir oğlanı yönettiğimiz oyunun dünyası biraz tuhaf. Her yıl Ridgefield Çiftliği'ne gelen müşteriler binlerce sağlıklı balkabakları satın alıyor ve onları Cadılar Bayramı için oyuyor ve yontuyorlar. Ancak bu sefer işler çığrından çıkmış, balkabakları çıldırmış ve artık intikam için peşimizdeler!

Basitçe balkabaklarından kaçmaya çalıştığımız oyun yukarıdan görünümlü olduğu için eğlenceli bir yapı sunuyor. Grafikler ve sesler zaten son zamanlarda alışkın olduğumuz piksel tasarımı üzerine. Kontroller ekranınızın sağ altında yer alan yön tuşlarından ibaret. Pumpkin Menace bir Android oyunu olarak çok kolay bir oynanış yapısına sahip.

Oyuna üç farklı mod seçeneğinden birini seçerek başlıyorsunuz. Klasik mod yavaş ve basit ilerleyen bir yapıya sahip. Her şey sıradan bir oyuncuya göre daha yavaş tempoda ilerliyor. Rush modu ise işleri bir üst boyuta taşıyarak çiftliğe biraz hız getiriyor. Hem yönettiğimiz çiftçi hem de balkabakları artık daha hızlılar. Super mod ise sadece ciddi oyuncuların denemesi gereken bir mod. Tam bir rekabet ortamı sunan Super seçeneğinde oyunla başa çıkabilmek için iyinin de iyisi olmak zorundasınız.

Pumpkin Menace zaman gerçimek isteyen Android oyuncuları için farklı bir dünya ve kurguyla eğlenceli bir oynanış sunuyor. Piksel grafikler ve basit oynanışlardan hoşlanıyorsanız Pumpkin Menace'ı denemelisiniz.

YORUMLAR