Puzzle & Dragons 6.3.0 (Android)

Puzzle & Dragons

Puzzle & Dragons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Puzzle & Dragons, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz RPG ile bulmaca oynlarının karışımı olan eğlenceli ve heyecanlı bir 3'lü eşleme oyunudur.

Puzzle & Dragons, oynadıkça bağımlısı olacağınız bir Androd 3'lü eşleme oyunudur. Fakat bu oyunun diğer eşleme oyunlarından farkı, RPG ve bulmaca oyun yapılarını bir araya getirmesidir.

Oyunda yapmanız gereken 3 aynı renkli veya daha fazla topu bir araya getirmek. Tbi bunu yaparken benzer oyunlardakinden farklı olarak topların yerini dilediğiniz uzaklıktaki toplar ile değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca karşınıza çıkan canavarları da bu şekilde geçerek toplayabilirsiniz.

700'den fazla canavarı toplayabileceğiniz oyunda takımınıza dahil ettiğiniz canavarları besleyerek güçlendirebilir ve yenilmez ejderhalar yaratabilirsiniz. Dilerseniz maceranıza arkadaşlarınızı dahil ederek onlarla birlikte oynayabilir ve birlikte yüksek puanlara ulaşabilirsiniz. Oyunda ne kadar çok kombo yaparsanız aynı oranda yüksek puan elde ediyorsunuz. Bu nedenle eşleme yaparken oldukça dikkatli olmalı ve büyük eşleşmeleri kaçırmamalısınız.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olmasına rağmen oyun içerisindeki gelişiminizi hızlandırmak için bazı geliştirici özellikler satın alabilirsiniz. Fakat bu özellikler oyunu oynayabilmeniz için zorunlu değildir.

Bulmaca ve RPG oyunları oynamaktan zevk alıyorsanız Puzzle & Dragons oynayarak oldukçe keyifli vakit geçirebilirsiniz.

YORUMLAR