Puzzle to the Center of Earth (Android)

Puzzle to the Center of Earth

Puzzle to the Center of Earth
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rengarenk bir bulmaca oyunu oynarken dünyanın merkezine inmeye çalışan bir kaşif rolünde maceralara atlamaya hazırsanız Puzzle to the Center of Earth size göre bir oyun.

İsminden her ne kadar sade bir bulmaca ile karşılaşacağınızı düşünseniz de aksine, Puzzle to the Center of Earth aynı zamanda oldukça platform ağırlıklı dinamiklere de sahip. Oynadığınız karakterin sahip olduğu cihaz bir saniye içersinde aynı renkte olan blokları silip süpürebiliyor. Bunu düzenli bir şekilde yaparken amacınız olabildiğince yer çekirdeğine yaklaşmak. Anlatıldığı kadar kolay olmayan oyunda sürekli yeni ekipmanlar ve stratejiler ile işe girişmeniz gerekiyor. Konsept olarak ilginç bir oyun deneyimi sunan çalışma ücretsiz olarak indirilebiliyor ancak uygulama içi satın almalara dikkat etmenizde yarar var.

Yeri kazıyıp becerinize güvenerek rota seçtiğiniz oyun alanında benzer renkteki bloklarla mümkün olabildiğince pratik olan yollar açmanız gerekiyor. 80'den fazla bölüm ile dünyanın merkezine daha da yaklaştığınız her bölümde zorluk seviyesi git gide artıyor. Oyun içersinde karşınıza çıkan hazine kutuları sayesinde yeni teçhizatlar temin edip daha zor bölümlerde mücadeleye hazır olmanız lazım. Tek elle oynayabileceğiniz oyun, özellikle pratik olmanız gereken anlarda vaktinizi iyi kullanabileceğiniz bir eğlence sunuyor.

ARTILAR

Ücretsiz

Puzzle ve Pllatform oyunlarının müthiş kombinasyonu

EKSİLER

Uygulama içi satın alma

YORUMLAR