Quandoo 1.6 (Android)

Quandoo

1.6
Quandoo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Quandoo, güzel bir restoran bulup rezervasyon yapabileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir Android uygulaması.

Quandoo, özellikle sürekli seyahet eden ve farklı şehirlere yolculuk yapanlar için çok işe yarayacak bir restoran bulma ve rezervasyon yapma uygulaması. Android ve iOS versiyonları bulunan uygulamanın tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyor olması en büyük artılarından bir tanesi.

Kolay kullanıma sahip ve şık arayüzü ile kullanıcılrın rahatlıkla kullanabildiği uygulama, yakın çevrneizdeki en iyi restoran alternatiflerini size sunuyo ve beğendiğiniz restorana rezervasyon yapabilme imkanı sunuyor. Henüz ülkemizde bu sisteme geçiş yapan çok fazla restoran olmasa bile, işinize yarayacağı zamanların olacağı da kesin fakat yazı başında da dediğim gibi uygulama daha çok farklı şehirlere seyahat eden kişilere hitap ediyor.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinden restoran bularak rezervasyon bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak indirip en azından denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Harita üzerinde yaptığınız restoran aramalarını görmenizi sağlayan Quandoo, restoranlara kadar gitmenizi sağlıyor. Ayrıca restoranların fotoğraflarını, menülerini, açılış kapanış saatlerini, restoranla ilgili yapılan inceleme ve yorumları bile görebilmenizi sağlıyor. Böylelikle gitmek istediğiniz bir restoran hakkında önceden bilgi alabiliyorsunuz.

Sizin için özel olan bir kişi ile yiyeceğiniz yemekler öncesinde şık ve lüks restoranlar bulmanızı da sağlayan uygulama işi şansa bırakmamanızı sağlayarak sizlere yardımcı oluyor. Android mobil cihazlarınıza indirerek bir göz atmanızda fayda var.

YORUMLAR