Ramazan 2014 1.4.0 (Android)

Ramazan 2014

Ramazan 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ramazan 2014, mübarek Ramazan ayında oruç tutanların iftar ve sahur vakitleri ile birlikte namaz vakitlerini de kontrol edebilecekleri yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Ramazan 2014, İngilizce d il desteği ile geliştirilen bir yardımcı ramazan uygulamasıdır. Ramazan ayına yaklaştığımız şu günlerde yanımızdan ayırmadığımız akıllı telefon ve tabletler belki de en çok işimize yarayacak olan cihazlar. Bu cihazlarımız üzerinde ramazan ayı ile ilgili tüm bilgilere ulaşabiliyoruz.

Uygulama oldukça sade bir şekilde tasarlanmış. Bu nedenle sorun yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek eksisi ise sadece İngilizce dil desteği sunması. Fakat buna rağmen uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak yükledikten sonra giriş yaparken sizden yerinizi tespit etmek için izin isteyecektir. Bunun sebebi bulunduğunuz ili tespit ederek, oturduğunuz bölgenin iftar ve sahur vakitlerini görüntülemek. Farklı şehirlere giderseniz ekranın sol altında bulunan ''Change Location'' butonuna basarak yerinizi yeniden tespit ettirebilirsiniz.

Uygulama ekranının sol üstünde bulunan menüden namaz vakitlerine. günün hadislerine ve ramazan ayı dualarına erişebiliyorsunuz. Ayrıca uygulamanın ayarları da bu menü içerisinde yer alıyor.

Uygulamanın ana ekranında tüm ramazan ayı boyunca uymanız gereken iftar ve sahur vakitleri listelenmiş durumda. Bu sayede kolaylıkla uygulama ile takip edebilirsiniz.

Ramazan ayında kullanabileceğiniz bir mobil uygulama arıyorsanız, Ramazan 2014'ü ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR