Ramazan Hadisleri

Ramazan Hadisleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ramazan Hadisleri, Ramazan ayında okuyarak huzur bularak bir çok yeni şey öğreneceğiniz hadisler bulunduran ücretsiz bir Android hadis uygulaması.

Ramazan Hadisleri, Hz. Muhammed'in 250'den fazla sözünü içerisinde barındıran ve tüm sözlerini okuma fırsatı sunan ücretsiz ve yararlı bir Android hadis uygulaması.

2015 Ramazan ayına özel olarak geliştirilen uygulamanın hem tasarımı çok şık hem de kullanımı çok basit. Ekrana gelen hadisleri okuduktan sonra ekrana dokunarak bir sonraki hadise geçebiliyorsunuz.

Dini sözler ve Ramazan hadisleri olarak adlandırılan uygulamayı kullanabilmeniz için internet bağlantısına da ihtiyacınız yok. Uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize indirdikten sonra dilediğiniz zaman ve yerde kullanma lüksünüz oluyor.

Son derece basit olmasına rağmen bir o kadarda yararlı olan uygulamayı Hz.Muhammed'in sözlerini okumak ve huzur bulmak isteyen herkesin kesinlikle indirerek kullanmasını tavsiye ederim. Oldukça ufak boyutlu olan uygulama telefonunuzda fazla yer kaplamıyor ve performansını kesinlikle düşürmüyor.

YORUMLAR