Ramazan İftar Yemekleri

Ramazan İftar Yemekleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ramazan İftar Yemekleri, adından da anlaşıldığı üzere Ramazan ayında iftar sofralarınızı donatabileceğiniz birbirinden güzel yemek tarifleri içeren kullanışlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Ramazan İftar Yemekleri, Ramazan ayında kuracağımız iftar sofralarına özel yemek tarifleri bulunan ücretsiz ve pratik bir Android uygulamasıdır.

Uygulama içerisindeki yemek tarifleri günlük olarak verilmiştir. Ayrıca haftalık olarak da listelenmiştir. Ramazan ayında her gün farklı lezzetler deneyebileceğiniz uygulamanın ana ekranı üzerinden istediğiniz yemek tariflerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Ramazan İftar Yemekleri uygulaması içerisinde iftara özel yemek tarifleri dışında İzmir, İstanbul, Ankara, Eskişehir, Bursa, Trabzon ve Gaziantep illerine ait iftar vakitleri de bulunuyor. Ramazana yaklaştığımız şu günlerde il sayısı gittikçe artacaktır ve bir çok il için destek sağlanacaktır.

Uygulamanın en güzel özelliği ise kullanıcıların kendi tariflerini göndererek bir sonraki haftanın iftar yemekleri listesinde yer alabilmesi. Örneğin Ramazan ayının ilk haftası sevdiğiniz bir yemek tarifini uygulama üzerinden yazarak geliştiricilere gönderirseniz, 2. hafta menüsü içinde sizinde yemek tarifiniz olabilir. Yemek tariflerini göndermek için tek yapmanız gereken uygulamanın ana ekranı üzerindeki ''Tarif Gönder'' tuşuna dokunmak ve tarifinizi yazmak.

Ramazan ayında iftar sofraları için ne yemek yapacam ben diye sürekli düşünen ev hanımlarındansanız hemen bu uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR