Ramazan İmsakiyesi 2014

Ramazan İmsakiyesi 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ramazan İmsakiyesi 2014, önümüzdeki günlerde başlayacak olan Ramazan Ayı'nda iftar ve sahur vakitlerini kontrol etmenizi sağlayan ücretsiz ve yararlı bir Android uygulamasıdır.

Ramazan İmsakiyesi 2014, 28 Haziran'da başlayacak olan Ramazan Ayı'nda iftar ve sahur zamanlarını Android telefon ve tabletleriniz üzerinden kontrol edebilmenizi sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir uygulamadır.

Türkiye'deki 81 il için farklı olan ifatr ve sahur sürelerini görüntüleyebileceğiniz uygulama son derece sade ve modern bir şekilde tasarlanarak geliştirilmiştir. Bu nedenle kullanırken herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Ramazan ayı boyunca etrafınızdaki kişilere sahur ve iftar saati sormak yerine akıllı cihazlarınız üzerinden dilediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Oldukça yararlı olan uygulamanın en güzel yönü ise tamamen ücretsiz olarak kullanılabilmesi. Dilerseniz hemen Android telefon ve tabletlerinize indirerek ramazan ayı hazırlıklarınıza şimdiden başlayın.

Uygulamayı kullanarak beğenirseniz arkadaşlarınıza da önererek onlarında bu güzel uygulamadan ücretsiz olarak faydalanmasını sağlayabilirsiniz.