Ramazan İmsakiyesi 2015

Ramazan İmsakiyesi 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ramazan İmsakiyesi 2015, Ramazan ayında Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabilmeniz için geliştirilen yararlı ve ücretsiz bir imsakiye uygulaması.

Ramazan İmsakiyesi 2015, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde Ramazan ayı boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir Android imsakiye uygulaması.

2015 yılı Ramazan ayına özel düzenlenen uygulamanın tasarımı, diğer imsakiye uygulamalarına göre daha özenle hazırlanmış ve çok daha modern diyebilirim.

İnternet bağlantısı olmaksızın kullanabileceğiz uygulama üzerinde tüm şehirlere ait iftar ve sahur vakitlerini görebiliyorsunuz. Özellikle işi gereği sık sık seyahat eden kişilerin yararlanabileceği uygulama, iftar ve sahur vakitleri dışında günlük ezan vakitlerini ve iftara kalan süreyi de gösteriyor.

Tüm iftar ve sahur vakitlerini görebileceğiniz listeyi uygulama üzerinden takip ederek ne zaman oruç açacağınızı her zaman biliyor olacaksınız.

Şehir, tarih ve saat gibi bilgileri de uygulamanın arayüzünde görebileceğiniz Ramazan İmsakiyesi 2015 uygulamasını hemen ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR