Range Shooter (Android)

Range Shooter

Range Shooter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Range Shooter, aksiyon FPS türü oyunlardan keyif alanların kaçırmaması gereken oyunlardan birisi.

Range Shooter, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir FPS oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda parkurlarda bulunan hedefleri vurmaya ve en yüksek puanı almaya çalışıyoruz.

Oyunun en önemli özelliklerinden birisi de rakiplerimizin maketler ve hedef tahtaları olması. Gerçek insanlara karşı mücadele etmediğimiz için rahatsız edici görüntülerle karşılaşmıyoruz. Başka bir deyişle bu oyunu yaşı ufak oyunseverler dahi tatsız bir durumla karşılaşmadan oynayabilir.

Oyunda başarılı olabilmek için çok iyi nişan almamız gerekiyor. Özellikle uzaktaki hedefleri vurmak tahmin ettiğimizden çok daha zor olabiliyor. Üç farklı talim alanında mücadele ettiğimiz için oyunun sunduğu çeşitlilik oranı da fazla. Buna bir de onlarca güçlendirilebilir silah eklenince keyifli bir oyun deneyimi yaşamış oluyoruz.

Range Shooter'ın grafikleri beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Ses efektleri de bir o kadar iyi tasarıma sahip. Genel olarak başarılı bir karaktere sahip olan Range Shooter, FPS oyunlarından hoşlananların denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR