Rapstronaut: Space Journey 0.7.4 (Android)

Rapstronaut: Space Journey

Rapstronaut: Space Journey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rapstronaut: Space Journey, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen bir tür beceri oyunudur.

Rapstronaut : Space Journey, Android telefon ve tabletlerde rahatça çalışabilen beceri oyunudur.

Endonezyalı ünlü youtuber Rap için hazırlanan bu platform oyunu, özellikle ülkesinde büyük bir ilgi ile karşılanmış durumda. Endonezya'nın diğer ünlü isimlerinin de videolar hazırladığı bu mobil oyun, kendine has bir yapıya sahip. Rapstronaut : Space Journey temelde bir platform oyunu ve oyun boyunca ünlü Youtuber'ı hareket ettirmeniz ve onunla bitmek bilmez bir yolculuğa çıkmanız gerekiyor.

Oyuna başlar başlamaz RAP'i bir uzay giysisi içerisinde görüyorsunuz ve ona bir komutan çeşitli görevler veriyor. Aldığınz her görev farklı bir bölüm olarak karşınıza çıkıyor ve bölüm içerisinde karşılaştığınız çeşitli zorlukları yenerek, sonunu getirmeye çalışıyorsunuz. Oyunun kontrolleri bir hay basit: Sadece ekrana tıklamanız yetiyor. Her ekrana tıkladığınız RAP bir tık yukarı çıkıyor ve tıklamazsanız, hemen bir tık aşağıya düşüyor. Flappy Bird tarzı oynanışta, karşınıza çıkan bulutlara çarpmamanız, altınları toplamanız ve çeşitli relic'leri de edinmeniz isteniyor. 

YORUMLAR