Rebuild 3.11 (Android)

Rebuild

Rebuild
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie felaketinden sonra hayatta kalan insanlarla yeniden şehir kurmaya çalıştığınız zorlu bir strateji oyunu sizleri bekliyor.

Strateji oyunlarını seviyorsanız ve Zombie felaketi konusu ilginizi çekiyorsa Rebuild isimli bu sıradışı oyuına bakmanızı öneririz. Bağımsız bir oyun geliştiricisi olan Sarah Northway'in bir ürünü olan Rebuild, parazit salgınına yenik düştükten sonra etrafında var olan her şeyi yok eden Zombie'lere karşı direniş gösteren insanları konu alıyor. Ancak alışılan oyun kalıplarının dışında bu kez amacınız Rambo çakması bir askerle etrafı katliama boğmaktan ziyade elinizde kalanları bir araya getirip bir şehir altyapısını yeniden işler hale sokmak.

Oyun içerisinde bir Zombie tehditi sürekli olarak devam ediyor ama bu aşamada yapmanız gereken şey hayatta kalmayı başaran insanların yararlanabileceği bir sığınma alanı oluşturmak. Beslenmek için, enerji için, eğitim için ve sağlık bakımı için kaynak veya imar ile uğraşıp simülasyona yakın bir oyun keyfi yaşanıyor.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış olan Rebuild isimli bu oyun ne yazık ki oyunseverlere ücretsiz olarak sunulmuyor. Ne var ki karşınıza oyun keyfinizi yavaşlatan uygulama içi satın alma seçenekleri çıkmadığı için mantık olarak oyunu bitirmek isteyenlere çok daha hesaplı bir yöntem sunulduğunu söyleyebiliriz.

YORUMLAR