Recent Retrica Photos

Recent Retrica Photos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Recent Retrica Photos, Retrica ile çekilip Instagram ve Twitter üzerinde paylaşılan tüm güncel fotoğrafları görerek istediklerinizi indirebileceğiniz basit ama yararlı bir Android uygulaması.

Recent Retrica Photos, Android telefon ve tablet sahiplerinin Retrica uygulaması ile çekip Instagram ve Twitter üzerinden paylaştığı tüm fotoğrafları görme imkanı sunan uygulama, beğendiğiniz fotoğrafları da indirme şansı sunuyor.

Sadece fotoğraflar arasında gezinme ve indirme işlemleri yapabileceğiniz uygulama, popüler fotoğraf uygulaması Retrica gibi efektli fotoğraflar çekmenizi sağlamıyor.

Sade ve gezinmesi kolay bir arayüzü olan uygulama, yapılan paylaşımların orijinaline yönlendirme, paylaşma ve kaydetme özelliklerine sahip. Arayüz üzerinde gezerken beğendiğiniz fotoğraflara dokunarak bu seçeneklere fotoğraf ekranının altından ulaşabiliyorsunuz.

Son derece basit bir yapıya sahip olan Recent Retrica Photos uygulamasını tüm Android kullanıcıları ücretsiz olarak indirip, hemen yararlanmaya başlayabilirler.

YORUMLAR