Reflex Pong 1.05 (Android)

Reflex Pong

Reflex Pong
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reflex Pong, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz hızlı karar verme yeteneğinizin önemli olduğu bir arcade oyunudur.

Reflex Pong, sizi gerçekten zorlayacak ve hızlı karar verme yetinizin ön planda olduğu bir arcade oyunu. Kendinize güveniyorsunuz Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, topun dışarı kaçmasını engellemeye çalışacak ve hızınızı iyi ayarlamak durumunda kalacaksınız. Bu tarz oyunlara meraklı iseniz beğeneceğinizi umuyorum.

Reflex Pong'un önce genel özelliklerine bakalım. Bu tarz oyunlarda çok iyi grafikten ziyade oynanış çok önemlidir. Oyunun grafiklerinin pek iyi olduğunu söyleyemem ama oynanış olarak beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Amacımız sürekli renk değiştiren topun dışarı çıkmamasını sağlamak. Bu noktada sizlerin hareket kabiliyeti büyük önem taşıyor. Zira top renk değiştirdiğinde dışarı çıkmasını engellemek için dairelerin aynı renkte olmasına özen göstermelisiniz.

Türkçe ve İngilizce dillerini seçebiliyorsunuz. Ayrıca oyunda toplamda 6 farklı bonus bulunuyor. Basit yapıdaki bir oyuna göre oyunu daha eğlenceli bir hale getirmek tamamen sizin elinizde. Kısa süren alışma sürecinden sonra Reflex Pong bağımlılık yaratıyor. LeaderBoard sistemi sayesinde rekabet ortamı oluşturmakta mümkün.

Temel Özellikleri:

  • Ses ve animasyonlar
  • 6 farklı bonus
  • Türkçe ve İngilizce dil seçeneği
  • LeaderBoard sistemi

Eğer arcade tadında bir oyun arıyorsanız Reflex Pong'u ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.