Reflex Test

Reflex Test
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reflex Test, reflekslerinizin ne kadar hızlı olduğunuz test etmenizi sağlayan hem yararlı hem de eğlenceli bir Android refleks uygulaması.

Reflex Test, adından da anlayacağınız üzere reflekslerinizin ne kadar güçlü olduğunuz ölçebileceğiniz bir Android refleks testi uygulaması. Hem oyun hem de uygulama olarak nitelendirebileceğimiz Reflex Test, kullanıcıların Android telefon ve tabletlerini kullanarak refleksleri ne durumda öğrenmelerini sağlıyor.

Zaman zaman toplu arkadaş konuşmalarında açılan muhabbetlerde benim reflekslerim süper abi ya diyen arkadaşlarınıza al bakalım göster o zaman diyebilme imkanı sunan uygulama, son derece küçük boyulu ve hafif. Bu nedenle cihazınızda bir ağırlık ya da performans kaybı yaşatmıyor. Sade grafikler ile hazırlanan uygulamada, sizi yanıltabilmek için bir çok farklı renk ve kare kullanılıyor.

Bu uygulamada yapmanız gereken şey, karelerin üzerinde beliren butonların üzerine dokunarak güçlü refleksleriniz olup olmadığını öğrenebiliyorsunuz. Şahsen ben güçlü reflekslere sahip olduğumu keşfettim. (Şaka şaka zaten biliyordum)

Basit bir refleks testi olarak kullanabileceğiniz eğlenceli ve yararlı bir uygulama olan Reflex Test'i ücretsiz olarak indirip, Android telefon ya da tabletlerinizin bir köşesinde tutmanız yararınıza olacaktır.

YORUMLAR