Remo Duplicate Photos Remover 2.0.1.35 (Android)

Remo Duplicate Photos Remover

Remo Duplicate Photos Remover
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Depolama alanınızda aynı fotoğraftan birkaç kopya bulunuyorsa ve gereksiz yer kaplıyorsa Remo Duplicate Photos Remover uygulamasıyla bunları temizleyebilirsiniz.

Remo Duplicate Photos Remover uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdaki yinelenen fotoğrafları kolayca temizleyebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzun depolama alanında aynı fotoğrafın birden fazla kopyası varsa, bu fotoğraflar zamanla hafızada gereksiz yer kaplayacaktır. Yedekleme işlemleri veya diğer nedenlerle oluşabilen bu fotoğrafları tek tek seçmek zor olduğundan, ek bir uygulamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Remo Duplicate Photos Remover uygulaması da bu konuda işinizi görebilecek oldukça faydalı bir araç olarak öne çıkıyor.

Benzer fotoğrafları ve görüntüleri tespit ederek sizlere sunan ve tek dokunuşla silme imkanı tanıyan Remo Duplicate Photos Remover uygulamasında seçim yapabilmeniz de mümkün. Yinelenen fotoğraf adedi ve toplam boyutlarını da görebileceğiniz Remo Duplicate Photos Remover uygulamasını ücretsiz olarak indirerek yinelenen fotoğraflarınızı temizleyebilir ve depolama alanında yer açabilirsiniz.

YORUMLAR