Restaurant Island 23.0.0 (Android)

Restaurant Island

Restaurant Island
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Restaurant Island, Android cihazınızda Facebook arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz bir restoran kurma, işletme oyunu.

Restaurant Island, Android tabanlı telefon ve tabletinizde ister arkadaşlarınıza isterseniz de tek başınıza oynayabileceğiniz bir restoran kurma ve işletme oyunu ancak oynanış olarak benzerlerinden oldukça farklı.

Simülasyon türünde yavaş ilerleyen oyunlar arasında yer alan Restaurant Island oldukça ilginç bir hikaye ile karşımıza çıkıyor. Şişman uçabilen bir fare oldukça ünlü restoranımızı yerle bir ediyor ve restoranımıza özel lezzetlerin olduğu yemek tarifi kitabını çalıyor. Biz de restoranımızı sıfırdan kurup eski güzel günlerimize geri dönmeye çalışıyoruz.

Tek başımıza verilen görevleri tamamladığımız, çevrimiçi olarak Facebook arkadaşlarımızla birlikte oynayabildiğimiz restoran kurma ve işletme oyununda ilk başta restoranımızın temelini atıyor ve teker teker diğer restoranlarımızı kurmaya başlıyoruz. Başlangıçta sadece omlet, tos, cheeseburger, cheesecake ve ıstakoz yiyeceklerini müşterilerimize sunuyoruz. İlerledikçe müşterilerimiz ve istekleri artıyor, çok farklı lezzetler yapmaya başlıyoruz.

Süreli oynanış sunduğundan sabırlı olmayan biri değilseniz beğenmeyeceğinizi düşündüğüm restoran kurma oyununda restoranları kafamıza göre açamıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni restoranlar açıyor ve menüleri onlara sunarak para kazanıyoruz.

Restaurant Island oynanış olarak oldukça basit hazırlanmış. Restoranları belli bir alanının içerisine kurabiliyoruz. Kurmak içinse restoranın yerini belirleyip ok butonuna dokunmamız yeterli oluyor. Bunun dışında ekranı kaydırarak restoranın dışında kalan alanlara da erişebiliyor, restoranımıza gelen müşterileri görebiliyoruz.