Restore Image 4.0 (Android)

Restore Image

4.0
Restore Image
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Restore Image uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan silinen fotoğraflarınızı kolayca geri döndürebiliyorsunuz.

Restore Image uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış bir silinen fotoğraf ve resimleri kurtarma uygulaması olarak hazırlanmış ve işini oldukça iyi gerçekleştirenlerden bir tanesi olduğunu belirtmem gerekiyor. Ücretsiz olarak sunulan ve kolay kullanılır bir arayüzle birlikte gelen uygulama, her ne kadar en son materyal tasarım öğelerine sahip olmasa da arayüzündeki işlevlerin sorunsuzca kullanılabilir oldukları ortada.

Yanlışlıkla Android cihazlarınızdan sildiğiniz fotoğrafları geri döndürebilmeniz için son bir çıkışı sizlere sunan uygulama, hem SD kartları hem de mobil cihazınızın kendi iç hafızasını destekliyor. Böylece uygulamayı kullanarak bir daha erişemeyeceğinizi düşündüğünüz görselleri tekrar bulabiliyorsunuz. Fakat bu aşamada kurtarmak istediğiniz görsellerin üzerine herhangi bir diğer verinin yazılmamış olması gerektiğini de aklınızdan çıkarmayın. Dolayısıyla silinen fotoğrafların üzerinden çok uzun süre geçtiyse, onları kurtarmakta sıkıntılar yaşamanız mümkün.

Uygulamayı çalıştırdığınızda, Android cihazınızda genel bir tarama gerçekleştiriliyor ve bu taramanın ardından bulunan fotoğraflar kullanıcıya sunuluyor. Taramada karşınıza çıkan fotoğraflardan istediklerinizi hemen seçebiliyor ve daha sonra bu seçimlerin kurtarılmasını sağlayabiliyorsunuz. Fakat her zaman en yüksek kalitedeki hallerini kurtarmanın mümkün olmadığını da belirtmeden geçmeyelim.

Root yetkisi yahut internet bağlantısı gerektirmeden çalışan uygulama, önemli fotoğraflarınızı kaybetmeniz halinde en büyük yardımcılarınızdan bir tanesi olacaktır.