Retrocam Booth

Retrocam Booth
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Retrocam Booth, ücretsiz olarak sunulan bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak öne çıkıyor.

Retrocam Booth, Android cihazları üzerinde kullanabilecekleri bir kamera uygulaması arayanların mutlaka göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama ile birlikte hem fotoğraf çekimi sırasında hem de çekim sonrasında faydalanabileceğimiz bir asistana sahip oluyoruz.

Uygulamada sunulan özellikler fotoğrafçılığa merakı olan ve kaliteli fotoğraflar çekmek isteyen herkesin beğenisini kazanacak türden. Zamanlayıcı özelliği, efektler, filtreler, çerçeve seçenekleri, flaş açma/kapama ve otomatik odaklama gibi özellikler Retrocam Booth'un dikkat çeken özellikleri arasında.

Bu denli fazla özellik sunmasına rağmen arayüz düzenli ve rahat bir kullanıma sahip. Aradığımız her fonksiyonu zorlanmadan bulabiliyor ve kullanabiliyoruz. Uygulamayı kullanarak çektiğimiz fotoğraflardan kolajlar oluşturabilme şansına sahibiz. Fakat bu konuda daha porfesyonel bir yardımcıya ihtiyaç duyarsanız yine aynı üreticinin uygulaması olan ve sitemizde incelediğimiz Retrocam Collage'a göz atmanızı öneriyorum.

Sonuç olarak ücretsiz olarak indirebileceğiniz fakat özellik olarak tatmin edici olan bir uygulama arıyorsanız Retrocam Booth beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR